Bloghttp://galad.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskNeznáma,neznámy (galad)Mon, 22 Feb 2016 18:55:00 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/404787/neznamaneznamy.html?ref=rssJarným dažďom (galad)Sun, 21 Feb 2016 21:30:24 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/404567/jarnym-dazdom.html?ref=rssfat zážitok (galad)Tento záznam súc vyzerajúc bulvárne, bol by som býval nenapísal, kebyže nebol skutočnosťou, to jest dejinnou udalosťou. Wed, 09 Dec 2015 20:23:10 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/393250/fat-zazitok.html?ref=rssprázdniny (galad)Mon, 10 Aug 2015 19:02:42 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/385647/prazdniny.html?ref=rssStrnisko (galad)Sun, 09 Aug 2015 10:44:35 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/385562/strnisko.html?ref=rssPolitika (galad)Tue, 04 Aug 2015 19:43:55 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/385345/politika.html?ref=rssDrevenica (galad)Mon, 03 Aug 2015 17:45:37 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/385289/drevenica.html?ref=rssTrnky (galad)Tue, 07 Jul 2015 19:02:50 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/383971/trnky.html?ref=rssNavigácia (galad)Sat, 04 Jul 2015 15:31:41 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/383808/navigacia.html?ref=rssKultúra (galad)Druhého júla. V roku 2015 ma napadli tri kultúrne myšlienky. Čo sa dá robiť, zverejním ich.  Pri dlhšom skladovaní ,by napáchli chladničkou. Thu, 02 Jul 2015 19:39:09 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/383736/kultura.html?ref=rssfb (galad)Sat, 20 Jun 2015 22:58:15 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/383074/fb.html?ref=rssJe jún a ja neviem ,kto si (galad)Tue, 16 Jun 2015 06:16:23 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/382807/je-jun-a-ja-neviem-kto-si.html?ref=rssJe jún (galad)a ja neviem ,kto si Tue, 16 Jun 2015 06:14:49 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/382806/je-jun.html?ref=rssPokazené haiku (galad)Mon, 15 Jun 2015 19:30:53 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/382792/pokazene-haiku.html?ref=rssVzťah (galad)Mon, 01 Jun 2015 20:43:02 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/382114/vztah.html?ref=rssDva maky (galad)Mon, 25 May 2015 19:47:58 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/381724/dva-maky.html?ref=rssPohľadnica z dopravnej špičky (galad)Fri, 15 May 2015 21:08:09 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/381072/pohladnica-z-dopravnej-spicky.html?ref=rssDažďové farby (galad)Mon, 04 May 2015 21:04:31 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/380320/dazdove-farby.html?ref=rssEgoista (galad)Sat, 25 Apr 2015 20:12:21 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/379707/egoista.html?ref=rssZelené poznámky (galad)Mon, 20 Apr 2015 19:25:27 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/379418/zelene-poznamky.html?ref=rssMadona (galad)Tue, 31 Mar 2015 13:49:47 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/378036/madona.html?ref=rssNávod (galad)Báseň je treba,žiť. To som tvrdil okoliu, ale povedal to aj niekto ...Niekto. Nepridáte sa? Sun, 01 Feb 2015 18:54:22 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/374069/navod.html?ref=rssNano story (galad)Všetko sa zmenšuje a zároveň sa na opačnej strane všetko zväčšuje. Podstatné iformácie môžeme zhutniť do nano veľkosti, teda malosti. Také nanopríbehy ale prípadne môžu obsahovať aj myšlienku. Nepovadal som ,že veľkú. Tue, 20 Jan 2015 19:24:27 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/373195/nano-story.html?ref=rssZamračené (galad)Sun, 18 Jan 2015 21:30:12 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/373005/zamracene.html?ref=rssNočný bus (galad)Tue, 06 Jan 2015 13:52:18 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/372235/nocny-bus.html?ref=rssPúpä (galad)Tue, 30 Dec 2014 19:23:05 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/371937/pupa.html?ref=rssDivný večer (galad)Fri, 26 Dec 2014 12:28:41 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/371723/divny-vecer.html?ref=rssNeviem zaradiť (galad)Thu, 27 Nov 2014 18:06:35 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/369988/neviem-zaradit.html?ref=rssVýročie (galad)Tue, 18 Nov 2014 06:26:00 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/369381/vyrocie.html?ref=rssStretnúť pútnika (galad)Mon, 17 Nov 2014 06:47:09 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/369268/stretnut-putnika.html?ref=rssPerleťová (galad)Sun, 09 Nov 2014 10:33:44 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/368640/perletova.html?ref=rssV teplom chlade (galad)Tue, 04 Nov 2014 18:17:50 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/368345/v-teplom-chlade.html?ref=rssNebo (galad)Fri, 31 Oct 2014 11:18:43 +0100http://galad.blog.sme.sk/c/368029/nebo.html?ref=rssTrávy (galad)Sun, 19 Oct 2014 10:37:26 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/367137/travy.html?ref=rssUvarím si čaj z rannej rosy (galad)Wed, 15 Oct 2014 20:26:25 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/366924/uvarim-si-caj-z-rannej-rosy.html?ref=rssImaginárny rozhovor (galad)Mlčať je trápne a únavné. Nemáme si ovšem domýšľať cudzie pocity.   Tue, 07 Oct 2014 06:35:01 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/366352/imaginarny-rozhovor.html?ref=rssKeby to bol surealizmus (galad)Sun, 05 Oct 2014 23:36:46 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/366269/keby-to-bol-surealizmus.html?ref=rssZa oknom október (galad)Sun, 05 Oct 2014 21:04:35 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/366252/za-oknom-oktober.html?ref=rssPopisok k obrázkom z Toskánska (galad)Fri, 26 Sep 2014 06:06:03 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/365603/popisok-k-obrazkom-z-toskanska.html?ref=rssGeometria (galad)Fri, 12 Sep 2014 19:55:50 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/364732/geometria.html?ref=rssSúvrstvia (galad)Pocit ,že život sa valí oklo nás a cez nás, je často dosť demotivujúci. Ponúkajú sa nám hrubé obrysy vecí a javov, aby sme snáď neskúšali nahliadnuť pod povrch. Občas to skúšam , len tak cvične. Fri, 12 Sep 2014 17:01:50 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/364721/suvrstvia.html?ref=rssOdrazu náhle (galad)Sun, 24 Aug 2014 12:21:41 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/363518/odrazu-nahle.html?ref=rssStrechy (galad)Mon, 18 Aug 2014 21:29:50 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/363212/strechy.html?ref=rssKto mi pomôže (galad)Thu, 14 Aug 2014 20:13:27 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/362995/kto-mi-pomoze.html?ref=rssZáver (galad)Tue, 12 Aug 2014 23:44:04 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/362860/zaver.html?ref=rssStyčné body (galad)Mon, 11 Aug 2014 17:20:41 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/362743/stycne-body.html?ref=rssHorúca čokoláda s malinami (galad)Neviem presne ako sa uvádzajú recepty. Konkrétne sa jedná o pomerne špeciálny . ale dokonale a nezameniteľne úžasný. Tue, 05 Aug 2014 19:46:47 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/362357/horuca-cokolada-s-malinami.html?ref=rssŠumava (galad)Sun, 03 Aug 2014 22:18:42 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/362237/sumava.html?ref=rssPopevok s otáznikom (galad)Wed, 30 Jul 2014 20:22:04 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/361992/popevok-s-otaznikom.html?ref=rssV skicári (galad)Sun, 27 Jul 2014 20:38:32 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/361770/v-skicari.html?ref=rssPoetka kvetov (galad)Sun, 20 Jul 2014 20:48:56 +0200http://galad.blog.sme.sk/c/361359/poetka-kvetov.html?ref=rss